Вкусен напиток кој штити од настинка и го зголемува либидото

By on January 2, 2015
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

Можете да бидете силни и секогаш во форма благодарение на овој напиток.

Вкусен напиток кој штити од настинка и го зголемува либидото

Состојки

• 3 моркови
• 1 лажичка ѓумбир
• 1 јаболко
• 1 лимон

Подготовка

Добро измијте ги состојките и излупете ги. Ставете ги во блендер сите заедно и измиксајте. Напитокот е готов за пиење. Уживајте!!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone