• Фотогалерија од најсексапилната жена во светот!!
  Фотогалерија од најсексапилната жена во светот!!

  Мажите одбраа… Мишел Киган е најсексапилната жена во светот. Магазинот FHM секоја година преку анкета врши избор на најсексапилна жена во светот. Годинава оваа титула и припадна на англиската актерка и модел со совршени пропорции – Мишел...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Жизел Бундхен гола на насловната на Vogue
  ФОТО: Жизел Бундхен гола на насловната на Vogue

  За да ја прослави 20-годишнината од својата кариера, Жизел позираше гола за бразилскиот Vogue. Тешко е да се поверува дека таа помина 20 години во позирање, а сепак изгледа секси како и секогаш за мајското издание на...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Откриено е новото момче на Ирина Шајк!
  Откриено е новото момче на Ирина Шајк!

  Убавиот руски модел Ирина Шајк е поранешна девојка на популарниот фудбалер Кристијано Роналдо. Меѓутоа, како што пишуваат странските медиуми воопшто не и било тешко да го преболи и да започне нова врска. Нејзиното ново момче не е...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Ријана во секси издание за „V Magazine“
  ФОТО: Ријана во секси издание за „V Magazine“

  Ријана ја загрева атмосферата со новата фотосесија за потребите на летното издание на „V Magazine“. На насловната страна таа е топлес и ги покажува своите атрибути, облечена во сини гаќички и платинум перика, а до самат фотографија...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Некој си игра со колички на задникот на Кендал
  ФОТО: Некој си игра со колички на задникот на Кендал

  Кендал Џенер денес објави фотографија на која е гола во „doggy style“ поза, со автомобил играчка позиционирана на нејзиниот задник. Фотографот не е познат, а фотографијата е насловена „RoadTrippin Like“. Последното појавување на Кендал во јавноста беше...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Емили Ратајковски: 5 причини за да ја следите на Instagram
  Емили Ратајковски: 5 причини за да ја следите на Instagram

  Ако сеуште не ја следите Емили Ратајковски, сигурни сме дека после оваа статија веднаш ќе ја најдете на социјалната мрежа Instagram. А ако сеуште немате сопствен профил, сигурно дека ќе си направите. Емили е моделот кој им...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Кубанската Ким Кардашијан е 100% природна
  ФОТО: Кубанската Ким Кардашијан е 100% природна

  Кети Фереиро (21) или позната како кубанската Ким Кардашијан, вели дека нејзиниот задник е природен и ниедна фотографија не и е обработена во Photoshop. Старлетата Ким Кардашијан нема постигнато ништо значајно, но сепак успеа да се пробие...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ВИДЕО: Сестрите Кајли и Кендал се испофаќаа
  ВИДЕО: Сестрите Кајли и Кендал се испофаќаа

  Јавноста е шокирана! Во видео на Snapchat се гледа како Кајли ја става раката во панталоните на својата сестра Кендал. Кајли Џенер(17), полусестрата на популарната Ким Кардашијан повторно ја шокираше јавноста. Овојпат таа објави видео на Snapchat...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Ким Кардашијан веќе има достојна замена
  ФОТО: Ким Кардашијан веќе има достојна замена

  Најмладата сестра од фамилијата Џенер – Кардашијан, Кајли изгледа неверојатно секси, а има само 17 години. Во последните неколку месеци таа постојано објавува разголени фотографии и неуморно се обидува да докаже дека повеќе не е мало девојче....

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Тејлор Свифт си купи .porn домени?!
  Тејлор Свифт си купи .porn домени?!

  Популарната пејачка во обид да си го заштити ликот и делото стана сопственик на TaylorSwift.porn и TaylorSwift.adult домените. Продажбата е дел од јавната понуда на ICANN, но ексклузивно право и предност во купувањето имаат јавните личности и...

  • Posted 1 year ago
  • 0