Откриено е новото момче на Ирина Шајк!

By on April 23, 2015
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

Убавиот руски модел Ирина Шајк е поранешна девојка на популарниот фудбалер Кристијано Роналдо.

Откриено е новото момче на Ирина Шајк!

Меѓутоа, како што пишуваат странските медиуми воопшто не и било тешко да го преболи и да започне нова врска. Нејзиното ново момче не е ништо помалку од фудбалерот. Тоа е познатиот актер Бредли Купер.

Тој исто така неоддамна ја прекина својата врска со Суки Вотерхаус. Познат е по филмовите Limitless, Hangover, Silver Linings Playbook и други.

Викендот тие двајца биле забележани во друштво, но се гледало дека имаат нешто повеќе додека танцувале на подиумот.

Откриено е новото момче на Ирина Шајк!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone