• ФОТО: Instagram девојка на неделата - Ешли Скај
  ФОТО: Instagram девојка на неделата – Ешли Скај

  Запознајте ја Ешли Скај – прекрасен фотомодел, моден блогер и најново Buffalo Jeans модел. Со нејзината долга кафеава коса, големите темни очи и неверојатните облини од ден за ден привлекува се повеќе и повеќе Instagram следбеници. Погледнете...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Повеќе секс = повеќе пари?!
  Повеќе секс = повеќе пари?!

  Најновото британско истражување ви дава уште една добра причина да се впуштите во добар секс со вашата партнерка. Откријте за што станува збор… Сексот е одлична работа, зар не? Заработувањето пари исто така. А што ако ви...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Марта Хант: Instagram девојка на неделата
  Марта Хант: Instagram девојка на неделата

  Започнете го викендот со атрактивната Марта Хант… Ако земеме во предвид дека таа се дружи со Тејлор Свифт, го прослави роденденот со популарни модели и е една од Ангелите на Victoria’s Secret, тогаш дефинитивно можеме да ја...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Фотогалерија од најсексапилната жена во светот!!
  Фотогалерија од најсексапилната жена во светот!!

  Мажите одбраа… Мишел Киган е најсексапилната жена во светот. Магазинот FHM секоја година преку анкета врши избор на најсексапилна жена во светот. Годинава оваа титула и припадна на англиската актерка и модел со совршени пропорции – Мишел...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Жизел Бундхен гола на насловната на Vogue
  ФОТО: Жизел Бундхен гола на насловната на Vogue

  За да ја прослави 20-годишнината од својата кариера, Жизел позираше гола за бразилскиот Vogue. Тешко е да се поверува дека таа помина 20 години во позирање, а сепак изгледа секси како и секогаш за мајското издание на...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Најжешките облини на Instagram
  ФОТО: Најжешките облини на Instagram

  Сеуште немате профил на оваа социјална мрежа?? Оваа фотогалерија од девојки со секси облини можеби ќе успее да го промени тоа.. Ви претставуваме неколку популарни девојки на чии облини ниеден маж не може да остане рамнодушен. @beyonce...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Џиџи Хадид – Instagram девојка на неделата
  Џиџи Хадид – Instagram девојка на неделата

  На само 20 годишна возраст Џиџи Хадид го живее сонот на секој модел. Таа е длабоко навлезена во модната индустрија со фотосесии за познати списанија како Vogue, Sports Illustrated, Tom Ford… Џиџи, исто така се појавува и...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • Откриено е новото момче на Ирина Шајк!
  Откриено е новото момче на Ирина Шајк!

  Убавиот руски модел Ирина Шајк е поранешна девојка на популарниот фудбалер Кристијано Роналдо. Меѓутоа, како што пишуваат странските медиуми воопшто не и било тешко да го преболи и да започне нова врска. Нејзиното ново момче не е...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Ријана во секси издание за „V Magazine“
  ФОТО: Ријана во секси издание за „V Magazine“

  Ријана ја загрева атмосферата со новата фотосесија за потребите на летното издание на „V Magazine“. На насловната страна таа е топлес и ги покажува своите атрибути, облечена во сини гаќички и платинум перика, а до самат фотографија...

  • Posted 1 year ago
  • 0
 • ФОТО: Некој си игра со колички на задникот на Кендал
  ФОТО: Некој си игра со колички на задникот на Кендал

  Кендал Џенер денес објави фотографија на која е гола во „doggy style“ поза, со автомобил играчка позиционирана на нејзиниот задник. Фотографот не е познат, а фотографијата е насловена „RoadTrippin Like“. Последното појавување на Кендал во јавноста беше...

  • Posted 1 year ago
  • 0